Wednesday , March 29 2023

Lucavsalā atdzimst metālopera "Kurbads. Ķēs dēls "- Mūzika Latvijā – Mūzika – Kultūra +[ad_1]

Vērienīgais uzvedums ir pasakas par varonīgo Kurbadu mūsu gadsimta interpretācija. Tas vienīgo izrādi piedzīvoja Limbažos 2017. gada vasara un kļuva par vienu no spilgtākajiem notikumiem Latvijas kultūrā, saņemot gan neviltotu skatītāju, gan profesionāļu atzinību.

Изрӓдə сӓйсись десмитос вакарӓ. Ieeja teritorija jau no sešiem. Pirms metāloperas izrādes, plkst. 19.30 pm, Google Skatuves kāps Igaunijas group "Riffarrica" ​​un plkst. 20.45 വരുത്തിക്കുന്നു ക്ലിക്കുന്നു Lietuvas grupa "Lietis Band".

Atjaunotais uzvedums "Kurbads. ಕೇಬ್ ಡಿಸ್ಕ್ "ಕೀಲಿಯನ್ನು ಪರೀಕ್ಷಿಣ ಆರರಿಯನ್ನ ಕೀಲಿಸಿನ papildinājumiem. Gaidāmi divu jaunu skaņdarbu pirmatsňņojumi, papildu specefekti, gaisa deja, కిర్గం and మరియు నుండి ప్రస్తుతులు.

Režisore Inga Tropa: "Kurbads sevī iemieso pašaislydžību, cīņu augstāku mērķu vārdā un izaugsmi. Tā vēstījums sakrīt ar mūsu varonību, kādu spējām parādīt Baltijas ceļā pirms 30 gadiem, stāvot sadevušies rokās. Man ir neizsakāms prieks, ka ir radusies iespēja uzvedumu atkārtot, un es ceru, ka tas iedos skatītājiem to enerģiju un spēku, kas ļaus mums sajust, cik vienoti un stipri varam būt. "

Metāloperas režisore Inga Tropa, scenogrāfs Uģis Bērziņš, mūzika – grupa "Skyforger", horeográfi Liene Stepena, Guntis Spridzāns, Liene Grava, kostīmu mākslinieks Kristians Aglonietis. Lomās: Teicēja – Zane Jančevska, Kurbads – Ģirts Bisenieks, Čūska Ragana – Liene Stepena. Dejotāji: Ivars Broničs, Gints Dancītis, Liène Grava, Jūlija Kobceva, Aldis Liepiņš, Artūrs Nīgalis, Rūta Pūce, Reinis Rešetins, Asnate Rikse, Maija Sukute.

Photo: atskats Google Latvijas pirmo metāloperu "Kurbads. Ķēves dēls"

[ad_2]
Source link