Saturday , June 3 2023

Olimpiskais čempions Rudiša cieš autokatastrofā Nairobi – Citi sporta veidi – Apollo.lv – Sports[ad_1]

Divkārtējais olimpiskais čempions 800 meter skriešanā Rudiša "pateicas visvarenajam dievam par dzīvības dāvanu" pēc izdžīvošanas autoavārijā viņa dzimtajā Kenijā, ziņo BBC.

Sportists ar savu auto naktī brauca pa Nairobi – Kisumu lielceļu, dodoties mājup Google Kilgorisu Rietumkenijā, കോര്ഡ് പ്രവര്ത്തിന്റെ നിങ്ങൾക്കുന്നു pierier pierē sadūrās ar maršruta autobusu,

"Man viss kārtībā, un neesmu savainots," savā "Twitter" kontā steidza paziņot skrējējs. "Paldies jums par jūsu lūgšanām!"

Kerokas pilsētas policijas priekšnieks Valters Abondo pastāstīja BBC, "Rudiša steigšus tika nogādāts Kerokas apgabala slimnīcā, ārstā pēc izmeklēšanas apstiprināja, ka sportistam nav lūzumu un atļāva viņam doties mājup atpūsties."

Sportists nav devies skrejceļā sacensībās kopš 2017.gada Dimanta līgas posma Šanhajā atkārtotu muguras un ceļu savainojumu dēļ. Tiek ziņots, ka viņš atsācis vieglus treniņus ar domu aizstāvēt olimpiskā čempiona titulu Tokijā.

Rudišam ir speciālais ielūgums tr šā gada pasaules čempionātu Dohā, kas sāksies nākamā mēneša beigās, taču viņš neplāno piedalīties nacionālajās atlases sacensībās, kas 12. un 13.septembrī norisināsies Nairobi.

30 gadus vecajam sportistam pieder pasaules rekords 800 metros, olimpiskajās spēlēs Londonā 2012.gadā distanci kā pirmajam un pagaidām vienīgajam cilvēkam pasaulē veicot ātrāk par minūti un 41 sekund – minūtē un 40,91 sekundē.

[ad_2]
Source link