Tuesday , June 6 2023

Arvydas Juozaitis perspėjo presidentí[ad_1]

Šiandien, lapkričio 22 d., Sąjūdžio pradininkas, filosofas Arvydas Juozaitis, reaguodamas į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnybos paskelbtą žinią, kad Prezidentė remia JTO pakto Del migracijos pasirašymą, išplatino viešą pareiškimą, kuriame paneigė Prezidentės išsakytus teiginius, ESA, paktas nesukuria jokių naujų teisininų įsipareigojimų ir pasekmių, o migracijos politika, esą, liktų suverenia valstybių kompetencija.

"Niekaip nečmanoma sutikti su tokia mūsų valstybės vadovės pozicija, kadušu šio pakto tekste keliasdešimt kartų paminėtas žodis" įsipareigojame ". Lygiai is a natural contamination of the water, the Presidential office, the younger generation, the paddy spręsti nelegalios migracijos problemą. Atvirkščiai, jau pačioje pakto preambulėje teigiama, kad migracija yra geras, pažangus dalykas. Iššček paktas siekia štrinti skirtumą tarp legalios ir nelegalios migracijos, skatinti "reguliarią" migraciją ", – teigia A. Juozaitis.

A.Juozaitis primena, the wife of the daugiau valstybių suvokia šio pakto grėsmes ir jau oficialiai pareiškė, kad jo nepasirašys: "Ir Lietuva neturėtų pripažinti naujai sugalvotą" žmogaus teisę "migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas. Lietuva turėtų priešintis tokiam multikulturralizmui ir nepasukti globalistiniu savo šalies ir kultūros naikinimo keliu "- rašoma viešame pareiškime ir perspėjama, kad jei kadenciją baigianti šalies vadovė tokiu būdu stos į globalizmo pusę, tai po rinkimų bus daroma viskas, kad Lietuva šį paktą denonsuotų.

[ad_2]
Source link