Sunday , August 7 2022

Black Friday 2018 – najlepsze okazje znalezione w sieci[ad_1]

Logitech G305 – jedna z najlepszych bezprzewodowych myszek dla graczy

Photo: komputerswiat.pl

Macie dość przewodów i wymagacie absolutnie najwyższej precyzji? Jedną z najlepszych myszek bezprzewodowych znajdziecie w promocji na Media Markt za 179 złotych, co pozwoli Wam zaoszczędzić nawet 50 złotych.

Bose QuietComfort 35 II – atrakcyjne słuchawki bezprzewodowe

Photo: komputerswiat.pl

Poszukujecie bezkompromisowych słuchawek bezprzewodowych? Jeśli tak, to szczególną uwagę powinniście zwrócić na Bose QuietComfort 35 II, które na Amazon.de możecie kupić za około 1115 złotych z darmową dostawą. Dzięki temu oszczędzicie nawet 280 złotych.

Sony PlayStation 4 Pro z grą FIFA19

Photo: komputerswiat.pl

Świetna oferta dla graczy, którzy poszukiwali console PS4 bądź PS4 Pro w naprawdę dobrej cenie. Dzięki dostępnej w na Amazon.de, console PS4 Pro z grą FIFA 19 kupicie za około 1600 złotych z darmową dostawą!

Kindle Paperwhite 4 taniej o 40 Euro!

Photo: komputerswiat.pl

Kolejna amazonowa promocja, która tym razem szczególnie spodoba się miłośnikom e-booków. Ten świetny czytnik znajdziecie na Amazon.de za około 450 złotych z darmową wysyłką!

Canon EOS 6D – pełna clatka w dobrej cenie

Photo: komputerswiat.pl

Promocję z okazji Black Friday możecie też znaleźć w oficjalnym sklepie jednego z najpopularniejszych producentów aparatów. The Tylko is full, the Canon EOS 6D (body) kupicie za 4299 złotych. Dzięki tej ofercie zaoszczędzicie nawet 600 złotych!

[ad_2]
Source link