Monday , August 15 2022

Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciem z młodości: "Pager, choker, ciemne master …" (PHOTO)[ad_1]

Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciem z młodości:

Kim Kardashian pojawiła się w show biznesie nieco ponad dekadę temu, gdy próbowała zainteresować sobą media jako przyjaciółka Paris Hilton. W pewnym momencie uznała najwyraźniej, że jej kariera rozwija się zbyt wolno, bo postanowiła ją przyspieszyć, nagrywając sekstaśmę ze swoim ówczesnym chłopakiem, wokalistą R & B, Rayem J. Ponoć na pomysł wypromowania Who w ten sposób wpadła jej matka, Kris Jenner.

Zdolności "aktorskie" ambitnej Kardashianki zostały docenione i wkrótce Who stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek. Actualnie jej wizerunek gest wart miliony dolarów. Duża w tym zasługa Kanye Westa, który ponoć od początku dba o stylizacje żony. W jednym z wywiadów celebrytka żaliła się, że kiedy się poznali, raper ostro skrytykował jej wygląd i wyrzucił z szafy jej wszystkie ubrania.

Przypomnijmy: Who wspomina, jack Kanye "kreował" jej styl: "Wyczyścił moją szafę z ubrań i butów. PŁAKAŁAM!"

Who przestrzeni lat Kim przeszła ogromną metamorfozę. Zmianie uległ nie tylko jej sposób ubierania się. Dziś Kim ma też starannie wymodelowaną twarz i ciało. Na aktualnych zdjęciach nie przypomina już naturalnej dziewczyny z ormiańskimi korzeniami sprzed lat.

Ostatnio Kim pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z czasów, gdy była nastolatką. Pozuje na nim w modnej w latach 90. stylizacji: szerokich, podartych jeansach, spod których wystają białe majtki. Do tego sportowe buty i biały t-shirt.

Pager, choker, ciemne master, Adidasy i grube sznurówki – napisała pod photography.

Okazją do pochwalenia się zdjęciem z młodości jest nowa kolekcja kolorowych kosmetyków inspirowanych latami 90., sygnowana nazwiskiem Kim.

Zobacz też: Internauci śmieją się z Kim Kardashian. "Edytowałaś zdjęcie w Paincie?" (PHOTO)[ad_2]
Source link