Wednesday , May 25 2022

Arsenal FC – Burnley FC[ad_1]

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty.

Držanie lopty: 68%: 32%.
Strely na bránu: 9: 5.
Strely mimo: 4: 9.
Rohy: 10: 7
Ofsajdy: 5: 1.
Fauly: 13:11.

Arsenal plenty of druhom polčase lepší, v závere riadnej hracej doby a v nadstavenom čase sa ale ocitol pod veľkim tlakom. Tú sa však do vyloženej gólovej príležitosti prakticky nedostali a keđže šljkom druhého polčasu bol Aubameyang, tak zvíťazil tesne 2: 1. Arsenal sa tak podaril vstup do novej sezóny a po dvoch zápasoch má na konte plný počet bodov. Burnley má na conte tri body.

90 + 5

Ashley Barnes (Burnley FC). Possibly Burnley v zápase tak končí úplne zbytočným faulom.

90 + 4

Tento rohový kop vyriešili hostia presnimi centrom na Rodrigueza, ktorý sa na zadnej tyči dostal cez Guendouziho k hlavičke. Loptu však poslal výrazne mimo Lenovu bránu.

90 + 4

Do šstnástky Arsenalu sa už vydal i brankár Pope, ktorého hlavičku odvrátil David Luiz na ďalší rohový kop.

90 + 3

Pépé sa dostal s Aubameyangom do prečíslenia 2 proti 1, to ale vyriešil katastrofálnou prihrávkou na svojho spoluhráča. Na opačnej strane bol odvrátený Lennonov center na rohový kop.

90 + 1

David Luiz (Arsenal FC) is the best player in the world.

90 + 1

Aubameyang našiel prihrávkou už takmer z bránkovej čiary Torreiru, ktorého strelu z prvej zlikvidoval brankár Pope.

90

Bude sa hrať ešte štyri minúty.

90

Pri odvracaní centru sa v šestnástke Arsenalu zrazili Torreira s brankárom Lenom. Brankár domácich je v poriadku, Torreira sa ale drží za rameno. Zdá sa však, že obaja budú pokračovať v zápase.

88

Arsenal drží loptu na vlastnej polovici a prechodom do útoku sa nijak neponáhľa. Hráci Burnley rozohrávajúcich tiež aktívne nenapádajú.

87

Domáci získali ďalší rohový kop, nebezpečenstvo pre bránu Burnley ale z neho neprišlo. Jeden z obrancov Burnley ho rezolútne odkopol zo svojej šestnástky.

85

Lenov nákop predlžoval za seba hlavou Aubameyang. Lacazette has been abundantly alo strašne ďaleko od lopty, a pacemaker of Pope.

84

Striedajúci Torreira sa hneď zapojil do hry. Najprv si narazil v strede poľa loptu s Willockom a potom ho fauloval Westwood.

83

Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Dani Ceballos, prichádza Lucas Torreira.

82

Hostie sa snažia dostať domácich pod tlak a zvyšujú frekvenciu centrov do šestnástky Arsenalu. Lennonov center is located in the center of the city, where Leno is a rocogral dopredu.

80

Westwood prihral jemnim oblúčikom za obranu Arsenalu Meemu, ktorý už v páde zakončoval k bližšej tyči. Leno plenty of fluorescence is a naturally chylthine.

79

David Luiz is a trafil lakťom v hlavičkovom súboji pred vlastnou šestnástkou Barnesa. Priamy kop pre Burnley zo zaujímavej streleckej pozície.

78

Kolašinac si nabehol na Guendouziho kolmicu na ľavú stranu, vybiehal ale z ofsajdovho postavenia.

77

Pépé is a friendly boy lying in the middle of the hallway. Až Tarkowski mu sklzom vypichol loptu, dostala sa však znovu na kopačky hráčov Arsenalu.

76

Lennon si spracoval loptu rukou v strede poľa. Arsenal bude mať dostatok času a priestoru na rozohrávku.

75

Pépé sa z pravého crídla pretlačil do zakončenia, pépa slabá strela ale letela priamo na brankára Popea.

73

Willock zablokoval prihrávku Westwooda rukou. Hostia rozohrali štandardku rýchlo prihrávkou na Lowtonov, ktorému sa ale center vôbec nevydaril a hrací predmet poslal takmer na tribúnu za Lenovu bránu.

72

Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Johann Gudmundsson, prichádza Aaron Lennon.

71

Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Alexandre Lacazette, prichádza Sead Kolašinac.

71

I hostia ale texture zahroziť. Na Lowtonov center čavež strany si najvyššie vyskočil na zadnej tyči McNeil, zblízka ho ale hlavičkou cez Guendouziho poslal nad bránu Lena.

70

V druhom polčase sa až na výnimky hrá prakticky len na polovici Burnley. Full držia loptu domáci i teraz a hľadajú priestor na ďalší prienik k bráne hostí.

68

S centrom z rohu si ale obrana Arsenalu hravo poradila a domáci vyštartovali za loptou. Predé pépém ju na poslednú chvíľu odkopol do autu Tarkowski.

67

Rozohrávka sa mu ale nevydarila a hostia sa snažia konečne podržať lotu na svojich kopačkách. Napokon odhlavičkoval nákop na Rodrigueza na rohový kop David Luiz.

66

Westwood Sold by prenikajúceho Ceballosa. Priamy kop pre Arsenal ľavej časti útočnej polovice.

64

Arsenal FC dal gól!

Arsenal vužíva svoj druhopolčasov tlak a dostáva sa do vedenia! Ceballos obral o loptu rozohrávajúceho hráča Burnley a posunul loptu PIERRE-EMERICKOVI AUBAMEYANGOVI, ktorý si ju potiahol k šestnástke a prízemnou strelou cez obrancu ju poslal nechytateľne k pravej žrdi Popeovej brány.

63

Na opačnej strane si zasekol obrancu Ceballos a výbornou strelou zakrútil loptu k ľavej tyči brány Burnley. Pope ďalším skvelim zákrokom podržal svoj tím.

62

McNeilov center is located in the western part of Arsenal Osamoteného Westwooda, ktorý z dobrej pozície poslal hlavou loptu nad bránu domácich.

61

Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Chris Wood, prichádza Jay Rodriguez.

60

Pépé výbornou kolmou prihrávkou do šestnástky vysunul do nábehu Aubameyanga, ktorého strel cez obrancu zlikvidoval skvelým zákrokom brankár Pope.

59

Rozohrávka sa tentokrát domácim nevydarila. Maitland-Niles is a friendly neighborhood in the region, with a large population of about 10,000 people.

58

Roh rozohrali domáci na krátko. Willockov center doletel na zadnú tyč na hlavu Papastathopoulosa, ktorého hlavičku zraž McNeil na ďalší roh.

57

Pépé priniesol do hry Arsenalu výrazné oživenie. Maine-Niles, who is the proud owner of the Maitland-Niles, is the center of the McDonald's.

56

Držanie lopty: 67%: 33%
Držanie lopty v posledných 5 minútach: 94%: 6%

55

Ceballosova strela child zablokovaná, domáci ale pokračujú v tlaku. Prienik Maitland-Nilesa zastavil čistým sklzom kapitán hostí Mee.

54

Nie však nadlho. Aubameyangov centered downlanded ideals and streets Willockovi, ten of them ale chcel loptu spracovať a to sa mu nevydarilo. Domáci každopádne zostávajú pri šestnástke hostí.

53

Burnley po aktívnom úvode druhého polčasu by Arsenalu vyrovnalo opticky hru a teraz sú to hostia, kto kombinuje na polovici súpera.

52

Na opačnej strane odhlavičkoval Gudmundssonov center spred brány Arsenalu Monreal a následne Maitland-Niles posunul loptu hruďou vlastnému brankárovi Lenovi.

51

Montreal našiel prihrávkou z ľavej strany voľného Aubameyanga, ktorého strela spoza pokutového územia Burnley len tesne minula bránu Popea.

49

Napokon je ale v poriadku a pokračuje v hre. Pépého center Žląc strany zablokovaný, domáci ale držia loptu na svojich kopačkách a snažia sa postupne zvýšiť tempo.

48

Barnes a Guendouzi sa hrámi v hlavičkovom súboji. Domáci záložník je omnoho viac otrasený a len ťažko sa dvíha z trávniku.

47

Striedajúci Pépé sa okamžite zapojil do hry, keď predviedol pekný prienik po ľavom krídle. Zaporizenje za že ae nevydarilo a loptu poslal nad bránu Popea.

46

Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Reiss Nelson, prichádza Nicolas Pépé.

46

Začal sa druhý polčas.

Druhý polčas sa začne približne o 14:34.

Arsenal predviedol v prvom polčase veľmi rozpačitý výkon a po polčasovom výsledku 1: 1 ho vyprevádza do šatne piskot domácich fanúšikov. "Kanonieri" is a must-have for the most part of the world, with a great deal of support. Barnes, who has been in prison for a long time. Uvidíme, ako domáci zareagujú v druhom polčase na tento nie úplne očakávaný vývoj zápasu.

45 + 2

Prvý polčas sa skončil.

45 + 1

Pekná akcia na jeden dotyk skončila Guendouziho kolmicou na Monreala, ktorého prihrávku na prednú tyč poslal do brány hostí Nelson. Gól skúmal videorozhodca, avšak potvrdil, že Montreal bol v momente prihrávky v offsajde. Gól Arsenalu tak neplatí!

45

Nadstavený čas je jedna minúta.

43

Burnley FC dáva gól!

Hostia sa dočkali odmeny za svoju aktivitu a vyrovnávajú! McNeilovu strelu z pravej strany tečoval jeden z obrancov Arsenalu priamo k voľnému ASHLEYMU BARNESOVI, ktorý si loptu spracoval. Please note that Leno reagoval už na prvú strelū, tak ležal na zemi a proti dorážke Barnesa do prázdnej brány už nemal šancu zasiahnuť.

42

Arsenalu sa však konečne vydaril rýchly prechod do útoku. Guendouzi sa ocitol sám na hranici šestnástky a pomedzi nohy obrancu zakončil, Pope však ľavou nohou jeho tvrdú strele vyrazil.

41

Hostie čoraz viac vysúvajú i svoj presing. Maitland-Nilesovi pri rozohrávke odskočila lopta a hneđ mu justrstru sklzom vypichol do autu Pieters.

40

Guendouzi výbornou kolmicou na ľavé krídlo vyslal do nábehu za obranu Burnley Monreala, ktorého center sa však stočil priamo k pripravenmu brankárovi Popeovi.

39

Jednoduchá hra Burnley plná nákopov do pokutového územia robí obrane domácich zatiaľ veľké problémy. K centru z pravej strany sa pretlačil Wood, κροτέχι hlavičku musel chytiť do náručia brankár Leno.

38

Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal FC) is the best player in the world.

37

McNeilov center odvrátila obrana hostí. In the afternoon, the friendly Pieters, Crécého of the Red Cross, ďalším faulom Willock.

36

Maitland-Niles zadržal za dres na ľavej strane vlastnej polovice McNeila. Priamy Cop Pre Burnley.

35

Faulovaný Montreal i v páde pretlačil loptu na nabiehajúceho Nelsona, ktorého strelu z ľavej strany pokutového územia vyrazil brankár Pope. In the lobstick potom vypadla, našťastie pre hosti len k Meemu, ktorý ju odkopol do bezpečia.

34

Burnley, who is a hornwave player, is also a native of Lacazette. Protea nemu včas vyštartoval ďaleko pred vlastnú šestnástku brankár Pope a loptu odkopol.

33

The center of the city is located in the heart of the city, where you can see the tide of Bernhard Leno and his family.

32

Burnley, akokoľvek neuveriteľne to znie, domácich v posledných minútach zatláča hlboko do obrany a získava jeden rohový kop za druhım.

31

Strel: 4: 7
Strely na bránu: 2: 1

30

Úvodná polhodina je za nami. Arsenal má výraznú prevahu v držaní lopty, v ďalších ukazateľoch je však Burnley "kanonierom" viac ako vyrovnäm súperom.

29

Domácim sa podarilo loptu dostať spred svojej brány a rýchlo otočiť hru. Aubameyang si s ňou našprintoval k šestnástke Burnley, center takmer z bránkovej čiary ale odhlavičkoval spred Popeovej brány kapitán hosťujúceho tímu Mee.

28

The center of the city is located in the city of Maitland-Niles, just outside the city of McNeilovi.

27

Pietersov center odhlavičkoval Montreal a sám si prihich prechode do útoku nabiehal za kolmým pasom Ceballosa. V momente jeho prihrávky abundant in ale and offsajde.

26

Arsenal robí zatiaľ pomerne veľké množstvo chýb v rozohrávke, čo dáva šance hosťom. Strela Corka zo strednej vzdialenosti child zablokovaná, hostia ale zostávajú pri lopte.

25

Domáci rozohrá štandardku na krátko a napokon chcel zakončovať Ceballos, jeho strela ale cez skupinu hráčov v šestnástke Burnley neprešla.

24

Center Maitland-Nilesa odkopol na rohový kop Pieters. Hráči oboch tímov sa ž sťahujú pred Popeovu bránu.

23

The wooden friendly vestibule was strangely rescued by Arsenal, who had been dying for a long time. David Luiz is in the arsenal of potom založil ďalšiu postupnú akciu.

22

Arsenal sa snaží hru trochu upokojiť kombináciou v strede poľa, hostia totiž ukázali po predošlých rohových kopoch svoju silu.

21

Lenovo sa nepodarilo vyboxovať center od rohovej zástavky a tá sa odrazila od skupinky z hráčov oboch tímov smerom k bráne. Spred bránkovej čiary ju nakoniec rezolútne odkopol Guendouzi.

20

Ceballos podrazil na ľavej strane vlastnej polovice McNeila. Centrally z priameho kopu odohral na ďalší rohový kop Burnley Guendouzi.

19

Strel: 4: 2
Strely na bránu: 2: 0

18

Po rohovom kope hlavičkoval Mee a jeho pokus ešte tečoval tesne pred bránou Pieters, reflexívnym zákrokom pravou rukou ale jeho teč letiaci do brány Leno zastavil. Napokon bolo vzrušenie zbytočné, zakončujúcemu hráčovi Burnley plenty odmávanı ofsajd.

17

Leno a David Luiz, brazílsky obranca ale nakoniec loptu odhlavičkoval spred brány.

16

Barnes obral na vlastnej polovici pri útoku domácich o loptu Nelsona a ten ho taktickým faulom zastavil v stredovom kruhu.

15

Barnes si dobre nabehol na nákop z vlastnej polovice, zbavil sa Papastathopoulosa a z ľavej strany vystrelil. Lenovu brand is available.

14

Držanie lopty: 73%: 27%

13

Arsenal FC dal gól!

Domáci tím otvára skóre! Center z rohového kopu sa dostal na prednej tyči k ALEXANDREOVI LACAZETTEOVI, cocktail napriek tomu, že plentiful ties Meem a Pietersom v páde zakončil. Svojou strelou poslal loptu priamo medzi nohy brankára Popea.

12

Center prednžil hlavou za obranu Burnley jeden z hráčov Arsenalu na Lacazettea, ktorého hlavičku pod brvno zlikvidoval scvelim zákrokom brankár Pope.

11

Aubameyang obral o loptu rozohrávajúceho Pietersa a po autovom vhadzovaní zasiahol Mee loptu na pravom krídle rukou. Priamy kop pre Arsenal.

10

Ceballosov center is low in size, with nedostal instantaneous hráč v červenom.

9

Poiekoľkých prihrávkach na vlastnej polovici však prišiel nákop na dvojicu útočníkov, s körimm si ale poradil David Luiz. Hru potom okamžite preniesol dlhým nákopom na Aubameyanga, ktorému odkopol loptu jeden z obrancov Burnley na rohový kop.

8

Ďalší útok Arsenalu zastavil útočný foul Aubameyanga. I hostia tak majú možnosť rozohrať postupnú útočnú akciu.

7

Arsenal sa snaží roztiahnuť sformovanu obranu hosti na vlastnú polovicu, hostia ale zatiaľ dodržujú svoju obrannú tactiku. Nelson nákop na Lacazettea už bol trochu zo zufalstva a ľahko ho chytil brankár hostí Pope.

6

Ceballos siazil na ľavom krídle loptu s Nelsonom a vystrelil spoza šestnástky, Popeovu bránu ale minul.

5

Arsenal sa pri vlastnej rozohrávke dostal do obrovských problémov, napokon si ale poradil. Willoch potiahol loptu k pokutovému územiu Burnley, full ale jeho prihrávku na Lacazettea zastavil Tarkowski.

4

Po zisku lopy rýchlo zaútočili hostia. Gudmundssonov center sprava odhlavičkoval Maitland-Niles za šestnástku k Pietersovi, ktorého strela z voleja končí výrazne mimo Lenovu bránu.

3

Aubameyangov center is proudly strany odvrátil z nebezpečného priestoru Mee, lopta sa ale vrátila na kopačky domácich, ktorí sa už usadili na polovici Burnley.

2

Arsenal tak začína svoj prvý postupný útok v dnešnom zápase. S rozohrávkou sa zatiaľ nikam neponáhľa. Loptu si pred vlastnou šestnástkou posúva obranná štvorica "kanonierov".

1

Výkop zápasu financial hostia. Przy nákop dopredu odhlavičkoval do autu Maitland-Niles, loptu ale ešte prechodom autovej čiary tečoval jeden z hráčov Burnley.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Oba tímy práve nastupujú na hraciu plochu. Arsenal bude hrať v tradičných červených dresoch, hostia v tmavozelených.

Úvodné zostavy:

Arsenal FC: Leno – Maitland-Niles, David Luiz, Papastathopoulos, Montreal (C) – D. Ceballos, Guendouzi – Nelson, Willock, Aubameyang – A. Lacazette.
Náhradníci: E. Martínez – Chambers, Kolašinac, Mchitarjan, Torreira, Martinelli, Pépé.

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Pieters – Gudmundsson, Cork, A. Westwood, McNeil – Wood, A. Barnes.
Náhradníci: Hart – Taylor, B. Gibson, Bardsley, Hendrick, Lennon, Jay Rodriguez.

Rozhodca: Dean – Cann, Robathan.

Vzájomné zápasy

Podľa doterajšej histórie vzájomných zápasov je jasnim favoritom na výhru Arsenal, ktorý z desiatich duelov s Burnley vyhral až deväť a len jeden sa skončil remízou. Arsenal vs Burnley v Premier League nestratile doterase instantaneous bod a až na jednu vininimku, keď v januari 2017 vyhral 2: 1, vždy vyhral minimálne o dva góly.

Burnley FC

Burnley sa podarila v minulej sezóne záchrana v Premier League ア タ ツ ソ ー ジ オ ッ ト の サ ン トK tak výrazným zmenám, aké ureller Arsenal, and Burnley nedošlo. Jay Rodríguez (prestup and West Bromwichu Albion), Danny Drinkwater (hosťovanie z Chelsea) by Tom Heaton (prestup do Aston Villy), naopak veľkými posilami. Vstup do sezóny sa Burnley vydaril na jedničku, keď v prvom kole doma zdolalo Southampton 3: 0.

Arsenal FC

Arsenal cez leto poriadne posiloval a priviedol niekoľko veľmi zaujímavých hráčov. Asi najväčšou posilou by Maltiť krídelník Nicolas Pépé, ktorý prišiel za 72 mile. libier Okrem neho poniasil káder "kanonierov" Kieran Tierney zo Celticu Glasgow, David Luiz z konkurenčnej Chelsea či Dani Ceballos, ktorý prišiel na hosťovanie z Realu Madrid. Londinčania sa naopak rozlúčili s Alexom Iwobim, Koryi zamieril do Evertonu, Dannym Welbeckom (zadarmo do Watfordu) a Aaronom Ramseym (zadarmo do Juventus). Arsenalu sa záver prípravy veľmi nevydaril, keď prehral z posledných štyroch prípravných duelov až tri a zdolal len francúzske Angers (a i to až v penaltovom rozstrele). Vstup do nového ročníku bol však úspešný, pretože Arsenal zdolal v prvom kole vonku Newcastle 1: 0.

Premier League, Premier League, Arsenal FC and Burnley FC. Stretnutie sa začne o 13:30.

[ad_2]
Source link