Saturday , September 18 2021

PHOTO: BMW 330e prichádza. XtraBoost = krátko až 292 koní. Viac km to electricBMW 330e 2019

The BMW 330e sedan Bavori dokuzujú, že plug-in hybrid predsa môže mať zmysel. A môže byť aj veľmi zábavný, pritom REÁLNE ekologický.

V novom model BMW 330e Sedan pracuje ostatná generácia pohonu BMW eDrive Technology, ktorá využíva 4-valcový benzínový motor. Systém XtraBoost, the BMW Značky model, has a built-in hybrid unit of up to 215 kW (292 k), with 30 kW (41k). Okerm lepších a spontánnejších reakcii motora sa medzigeneračne o 50 percent zvýšil aj elektrikický dojazd model BMW 330e Sedan. Bez vypúšťania lokálnych emisií sa tak teraz dostane do vzdialenosti 66 kms. Spotreba paliva a emisie sa oproti predochodcovi znížili o približne 10 percent na 1,9 – 1,6 l / 100 km a 43 – 37 g / km (Údaje stanovené normou WLTP, avšak spätne prerátané do NEDC).

Electrification pohonu sa okrem úspory paliva zamerala aj na poskytnutie čo najväčšej radosti z jazdy. Plug-in hybrid systém pozostáva z 2-litrového 4-valcového benzinového motora s technolóuou BMW TwinPower Turbo Technology s 135 kW (184 k), with a spolupracuje s electromotorom s 83 kW (113 k). Systémový krútiaci moment dosahuje maximálnu hodnotu 420 Nm.

Premiere v Novom BMW 330e Sedan: XtraBoost pre maximálny výkon

Preumbovi prvok nového model BMW 330e Sedan predstavuje štandardne dodávaný systém XtraBoost, ktorý posúva diniku vozidla na úplne novú úroveň. Aktivuje sa jednoducho a rýchlo, prepnutím ovládača jazdných zážitkov do polohy SPORT. V tomto prípade friendly celkový výkon 185 kW (252 k) in the dynamickej jack dočasnú extra podporu od systému XtraBoost v podobe 30 kW (40 k) uloženú vo vysokonapäťových batériách, ktorá je kozhoji na 10 sekund. Jazdné vlastnosti a prejavy pohonnej jednotky tak spĺňajú všetky typické dynamické jazdné vlastnosti model BMW radu 3 Sedan. Prvý raz sa stalo, že hybridný model značky BMW friendly krivku ovládania plynu, ktorá ponúka maximálne športové reakcie a precíznosť spolu so špeciálnym programom radenia 8-stupňovej automatickej prevodovky Steptronic doplnenim o možnosť brzdenia podraďovaním.

Dodatočný systém XtraBoost zaručuje intenzívnejší zážitok zo zrýchľovania ako konvenčný motor s porovnateľným výkonom. Napríklad, with 20 km / h high humidity, pedestrian, BMW BMW 330e Sedan zurýrlý približne dvojnásobne intenzívnejšie ako vozidlo poháňané iba spaľovacím motorom. Za tri sekundy tak naberie náskok porovnateľný s dĺžkou vozidla. Systém XtraBoost možno používať už od minimálnej úrovne nabitia vysokonapäťových batérií. Jeopardy aj pri plnom zošliapnutí plynového pedála a v momentoch, keď je volič automatickej prevodovky v poziscii M / S. Výsledkom je, že nové BMW 330e Sedan zrýchľuje z nuly na 100 km / h for 5.9 sec. Maximálna rýchlosť dosahuje hodnotu 230 km / h. Jazdný zážitok dopĺňa pre tento model špecifická zvuková kulisa, pričom zvuk preniká aj do interiéru vozidla. Nové BMW 330e Sedan tak spája jasné športové a dynamické zameranie s osvedčenými vlastnosťami plug-in hybridného model.

Čisto electriática jazda až do rýchlosti 140 km / h

V režime HYBRID dosahuje novi model BMW 330e Sedan čisto na elektrikický pohon rýchlosť až 110 km / h, čo je o 30 km / h viac, ako dokázal jeho predchodca. V režime ELECTRIC môže bez vypúšťany lokálnych emisií jazdiť až do rýchlosti 140 km / h. Predmet to bolo maximálne 120 km / h. Súčasťou špeciálnej výbavy pre hybridný pohon model BMW 330e je aj výstražné zvukové znamenie pre chodcov. Привет все электрику энергети за значенную вонкажье лодбужу выдавать пред BMW испекифицы вытворени звук, кторі околие упознорі на прихтомність возидла. Zárowň sa však neznižuje akustický komfort posádky.

Pre-šetrenie priestoru tvorí electromotor nového model BMW 330e Sedan súčasť 8-stupňovej automatickej prevodovky Steptronic. Vzhľadom na premyslenú konštrukciu je hybridná prevodovka oproti prevodovke pre convenence poháňané modely nového BMW radu 3 Sedan dlhšia iba o 15 milimetrov. Pohonná jednotka je mimoriadne účinná, pretože vyžíva rekuperáciu brzdnej energie a elektromotor zároveň plní aj funkciu generátora. Elektrická energia dodaná do vysokonapäťovej batérie prostredníctvom rekuperácie či z elektrickej siete slúži aj na napájanie 12-voltovej elektrikickej inštalácie vozidla. Tips pádom už netreba generátor napájaný spaľovacím motorom, čo zvyšuje celkovú účinnosť pohonu.

Vysoký dojazd a účinnosť prinášajú daňové úľavy

Lítiovo-iónové batérie model BMW 330e Sedan s celkovou kapacitou 12.0 kWh poskytujú dojazd do vzdialenosti 59 – 66km *, čo je o 50 percent viac než dokázal predchodca. Druhá generácia plug-in hybridného športového sedanu sa navyše vyznačuje znížením spotreby paliva a emisií o viac ako 15 percent. V číslach to znamená spotrebu 1,9 – 1,6 l / 100 km * a 43 – 37 g CO2 / km *. S nízkymi emisiami CO2 a s dlhým dojazdom na elektrinu tak nové BMW 330e Sedan v Nemecku spĺňa všetky požiadavky na zníženú daň na služobné vozidlá. V tomto prípade sa na výpočet daňového základu pre súkromné ​​používanie vozidla berie iba polovica cenníkovej ceny.

Vysokonapäťové batérie sa v model BMW 330e Sedan nachádzajú pod zadnými sedadlami, palivová nádrž nad zadnou nápravou. To znamená, že batožinový priestor plug-in hybridného model zostal takmer bezo zmien. Batožinový priestor s objemom 375 dm3 sa dá navyše ešte zväčšiť sklopením operadiel zadných sedadiel delených v pomere 40: 20: 40.

Pre-release plug-in hybrid, pohonomic or antispasmodic, and podstate complete with a pre-existing novel BMW radu 3 Sedan. Alternatively kákladnej verzii model BMW 330e tvoria verzie Advantage, Sport Line, Luxury Line a M Sport. Pod Kapotou sa tak, okrem inč prvkov, môžu nachádzať aj adaptïvne M odpruženie vrátane variabilného športového riadenia a brzdový systém M sport. Od novembra 2019 bude nov model BMW 330e Sedan ka dispozicii aj s elektronicky vysúvacím ťažným zariadením. Plug-in hybrid model is potom utiahne príves s maximálnou hmotnosťou 750 kilograms.

Nezávislé vykurovanie a klimatizovanie štandardom

Nové BMW 330e Sedan štandardne obsahuje automatickú diaľkovú a nezávislú úpravu teploty v interiéri pred naštartovaním. Vysokonapäťové batérie v tomto prípade slúžia aj na pohon nezávislého vykurovania či klimatizácie. Pri nízkych teplotách sa interiér môže nezávisle vykurovať aj konvenčným spôsobom. A to aj pri nízkej capacite akumulátora.

Spolin s príchodom nového model BMW 330e Sedan na trh sa predstavia aj nové digitálne služby. Po zvolení verejnej nabíjacej stanice poskytne navigačný systém vodičovi zoznam blízkych hotelov, reštaurácií, kaviarní, turistických atrakcií a kultúrnych inštitúcií. Vodič si cez displej vozidla a s pomocou operačného systému skontroluje aj dostupnosť najbližších nabíjacích staníc. Vodič tak dostane informáciu o očakávanou dostupnosťou verejných nabíjacích staníc v čase jeho príchodu. Okrem toho časom pribudne aj možnosť krátkodobej rezervácie nabíjacej stanice.

Technológia plug-in hybridného paddle predstavená v novom športovom sedan bude od leta 2020 k combo verziu model BMW 330e Touring. If you have a tour of the boat, you will not be able to use this package. Táto nová ponuka dáva značke BMW ďalšie možnosti na rozšírenie modelovej ofenzívy s vozidlami s elektrifikovanım pohonom.

Pripravené na budúcnosť: BMW eDrive Zones zabezpečuje jazdenie bez emisií v nízko emisných zónach

Nové BMW 330e Sedan je pripravené vyťažiť z nízko emisných zón, ktoré mestá vytvárajú pre jazdu bez emisií. BMW eDrive Zones (eg BMW eDrive Zone) will be available in the following languages: http://www.global-drive.com/default.aspx To uninstall this feature, plug-in hybridnich vozidiel bez toho, aby vodič musel čokoľvek urobiť. Vozdlo tak (podľa špecifík miestnych predpisov) získava rovnaké podmienky ako čisto elektrické vozidlo. Vivaca tejto novinke sa výrazne zvýši potenciál príspevku plug-in hybridných vozidiel k redukcii emisií. Zwitsen pomerei electricickéo dojazdu tak pomôže znížiť spotrebu a tým aj prevádzkové náklady užívateľa. Platí to predovšetkým pre mestskú premávku, kde sa elektrikický pohon ukazuje ako účinnejší než benzínový alebo naftový motor.

Novi model BMW 330e Sedan má nižšiu celkovú uhlíkovú stop CO2.

Reálny environmentálny dopad plug-in hybridných vozidiel vytváral priestor na diskusiu najmä v krajinách s nízkym podielom zelenej energie vo verejne dostupnej elektrickej sieti. BMW Group BMW Z300 Series BMW 330e Sedan CO2 certified by pre-celu životný cyklus vozidla. The name is zovsavanya surovín, cez dodávateľskú sieť, výrobu a užívanie až po recykláciu.

The BMW 330e Sedan (also known as CO2) is available for the BMW 330i sedan and the BMW 330i sedan. 60 percent of the CO2 equivalent of the electrolyte vyrobenou z obnoviteľných zdrojov klesne uhlíková stopa.


Source link